معرفی صنایع غذایی گیلتاز

امروزه نام گیلتاز با پشتوانه نیم قرن سابقه تولید و توزیع مواد غذایی ، یادآور کیفیت بالای محصولات با استفاده از نیروی کارآمد و مدیریت جوان ، متخصص ، با تجربه در زمینه تولید و بسته بندی محصولات و پیشگام در عرصه بهداشت می باشد. که در نهایت، ‌حضور مستمر و قدرتمند در عرصه تجارت را به ارمغان آورده است.

شرکت گیلتاز حاصل دسترنج 3 نسل کسب و کار خانوادگی در عرصه برنج ایران می باشد. بنیان گذار این شرکت حاج اسماعیل فدایی با نگاه کارآفرین خود نسبت به اهداف والای ملی و حفظ اعتبار و دستاورد خانوادگی چند نسل همیشه صبور بوده اند. حال با گذشت سال ها تلاش و کوشش، این کسب و کار وارد مرحله ای جدیدی شده است. مرحله ای که جوانان نخبه، حرفه ای و میهن دوست جذب مجموعه گیلتاز شده اند. نگاه این جوانان پیاده سازی کسب و کار در قالب جدید و برند محور می باشد.

در سال 1392 این مجموعه اقدام به خرید عمده برنج ایرانی تولید داخل نموده است. گیلتاز قصد دارد با برنامه های خود از کشاورزان ایرانی حمایت کند که در سال های آتی شاهد افزایش سال به سال این برنامه های حمایتی خواهیم بود.

تبدیل شدن شرکت به یکی از برترین شرکت های بازرگانی خصوصی بزرگ کشور در سه سال آینده و حضور سرآمد در این عرصه در سراسر کشور و سپس خاورمیانه و آسیای مرکزی